Jesteś tutaj
Strona główna > Znani uzależnieni > Macaulay Culkin – aktor z Kevin sam w domu

Macaulay Culkin – aktor z Kevin sam w domu

Macaulay Culkin

Kolejną sławną osobą mającą problemy związane z uzależnieniem jest aktor Macaulay Culkin, który zasłynął grając główną rolę w filmie Kevin sam w domu. Aktor ten grał również główne role w kolejnych częściach tej produkcji. Niestety były to jego jedyne udane role, może poza tą w filmie Moja dziewczyna. Kolejnych zabrakło, natomiast pojawił się problem związany z nadmiarem pieniędzy i sławy, który naszego bohatera doprowadził do uzależnienia od narkotyków.

Ten kiedyś najbogatszy dzieciak świata od jakiegoś czasu posiada bardzo poważne uzależnienie. Regularnie zażywa bowiem ponoć takie narkotyki jak Oxycodon (silny lek) oraz heroinę. Należy stwierdzić, iż częściową winę za ten stan rzeczy ponosi dzieciństwo Culkina, które nie należało do najłatwiejszych. Jego rodzice zamiast skupiać się na ochronie syna cieszyli się z pieniędzy, które ten zarabia. Brak opieki oraz wsparcia psychologicznego sprawiły, że młody chłopak zaczął szukać pomocy gdzie indziej. Z kolei w dorosłym już życiu Macaulay również nie był szczęśliwy, ponoć wielokrotne niepowodzenia miłosne dodatkowo go załamywały.

Obecnie przyjaciele aktora twierdzą, że w trybie natychmiastowym potrzebny jest mu detox. W przeciwnym wypadku może się on zwyczajnie wykończyć i umrzeć. Liczymy na to, że ten błyskotliwy chłopak tym razem otrzyma wsparcie od bliskich i skutecznie pozbędzie się swojego nałogu.

Top